Šikovné
tienenie

s možnosťou automatizácie,
ktorá uľahčí dennú rutinu

Vonkajšie žalúzie sú najdokonalejším a najefektívnejším tieniacim ptvkom. Vďaka tieneniu pred oknom nedôjde k prehriatiu okien a teda interiéru. Plynulá regulácia zatemnenia umožňuje dosiahnuť maximálnu svetelnú intenzitu v interiéry bez nežiadúcich priamych slnenčných lúčov.

Pri použití elektrického pohonu SOMFY je možné ovládať žalúzie pomocou mobilnej aplikácie, prípadne definované režimy časovať podľa rutín – budenie odtiahnutím, úplné zatemnenie po zotmení.

Zabezpečíte si tak dokonalé súkromnie pred zrakmi susedov, bez potreby akýchkoľvek úkonov.

Možnosti montáže

Je ideálne, ak sa s externými žalúziami ráta už pri projektovaní. Sú však situácie, kedy sa aplikujú dodatočne. Vďaka viacerým možnostiam inštalácie je možné dosiahnuť funkčné tienenie spolu s estetickým zapracovaním.

PODOMIETKOVÝ BOX

+ podomietkové vodiace koľajnice
+ priznané vodiace koľajnice

PRIZNANÝ BOX

+ podomietkové vodiace koľajnice
+ priznané vodiace koľajnice

SAMONOSNÝ SYSTÉM

Vrchný box a vodiace koľajnice sú súčasťou jedného komplexného boxu.

Elektricky ovládané žalúzie budú možno vašim prvým krokom k  smart domácnosti. Vďaka systému SOMFY môžete v budúcnosti ostatné prvky domácnosti hravo prepojiť.

Ovládanie konkrétnych prvkov v systéme je možné prostredníctvom ovládačov, mobilnej aplikácie alebo PC. 

Connexoon

• Umožňuje centralizovať, ovládať a programovať pripojené zariadenia v prostredí vášho domova a to vťaka pripojeniu na internet.

• Možnosť pripojiť 40 zariadení.

TaHoma

• Systém TaHoma je v súčasnej dobe jednou z najkomlexnejších platforiem na trhu. Je kopatibilný s viac ako 250 radmi výrobkov, vrátane napr. dverí, okien, roliet, žalúzií, vjazdových brán, garážových brán, kúrenia, osvetlenia, monitorovacích kamier a poplašných systémov. Okrem ovládania produktov Somfy, ktoré sú samorejmosťou je systém TaHoma kompatibilný s celým radom prodktov od dalších významných partnerských značiek domácich spotrebičov.

• Možnosť pripojiť až 200 zariadení.

Smoove

• Bezdrôtový 1 kanálový ovládač žalúzie

• Jednoduchá zmena umiestnenia ovládača oproti drtovej verzii

Situo 5

• Bezdrôtový 5 kanálový ovládač s koliečkom pre presnú orientáciu lamiel žalúzií

• Možnosť ovládania intenzity svetla pre stmievače

Nina Timer

• Centrálne dotykové diaľkové ovládanie

• Rozozná, nastaví a ovláda všetky zariadenia v domácnosti

Veterné čidlo

Ochránite svoje žalúzie či markízu pred možným poškodením silným vetrom. Pri prekročení nastavenej hodnoty sily vetra vydá snímač bezpečnostný povel markízam, či žalúziam a tie sa zatiahnu do hornej koncovej polohy.

Svetelný senzor

Komfortné bezdrôtové slnečné čidlo pre markízy, screeny, vonkajšie žalúzie a predokenné rolety. Slúži na riadenie jedného alebo viacerých inteligentných pohonov z hľadiska intenzity slnečného žiarenia.

Smart zásuvka

Umožňuje ovládať svetlá alebo akékoľvek iné elektrické zariadenia a na diaľku zistiť, či sú zapnuté alebo vypnuté, prípadne zmeniť ich stav. Jedena zásuvka dokáže spínať aj niekoľko svetiel, alebo zariadení súčasne.

ČO JE SOMFY?

Systém chytrých prvkov, pomocou ktorých je možné ovládať viacero zariadení v domácnosti prostredníctvom smart ovládačov, naprogramovaných rutín a to aj cez internet mimo domu.

Ovládajte žalúzie, závesy, vstupnú alebo garážovú bránu, pergolu, markízu, osvetlenie, termostatické hlavice alebo iné prvky domácnosti s protokolmi SOMFY, všetko prehľadne v jednom prehľadom prostredí.

Prečo žalúzie od 2v1? 

Najspoľahlivejší produkt na trhu, vyvíjaný viac ako 10 rokov

Špičkové pohony s možnosťou automatizácie

Výroba na mieru s krátkymi dodacími lehotami

Najširšia ponuka farieb v základnej cene

Zameranie a vypracovanie cenovej ponuky - zadarmo

PREDAJ 

PORADENSTVO 

ZAMERANIE

  MONTÁŽ

Potrebujete poradiť?
opýtajte sa

 Odpovieme vám čo najskôr.